Понеділок, Червень 24, 2019
Головна > Всі новини > Суспільство > В Україні зросла сільгоспвиробництво

В Україні зросла сільгоспвиробництво

Зростання виробництва сільськогосподарської продукції в Україні в січні-серпні поточного року склав 2% в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року, повідомила Державна служба статистики України.
Зокрема, сільськогосподарські підприємства за звітний період збільшили виробництво на 3,9%, а господарства населення – на 0,3%.

Виробництво рослинницької продукції за перші вісім місяців цього року зросло на 3,2% в порівнянні з січнем-серпнем минулого року. Зростання виробництва цієї продукції на сільгосппідприємствах склало 4,8%, а в господарствах населення – 1,8%.

У той же час виробництво тваринницької продукції за січень-серпень скоротилося на 0,1%. При цьому на сільгосппідприємствах цей показник збільшився на 2,3%, а в господарствах населення скоротився на 3,2%.

У Держстаті відзначили, що наведені дані не враховують інформацію c тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим, міста Севастополя та частини тимчасово окупованих територій в Донецькій і Луганській областях.

Нагадаємо, спад виробництва сільськогосподарської продукції в Україні в 2017 році склав 2,7% в порівнянні з 2016 роком. Зокрема, сільськогосподарські підприємства скоротили виробництво на 3,9%, а населення – на 1,2%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *