Вівторок, Червень 25, 2019
Головна > Всі новини > В світі > У Норвегії для ходу круїзних кораблів будуть використовувати біогаз з переробленої риби

У Норвегії для ходу круїзних кораблів будуть використовувати біогаз з переробленої риби

Залишки рибної промисловості будуть змішуватися з іншими органічними відходами для виробництва скрапленого газу. Круїзний оператор, таким чином, хоче скоротити шкідливі викиди в атмосферу. Зараз у компанії вже будуються три нових лайнера з гібридним двигуном.

«Доступ до великого обсягу органічних відходів надає країнам Північної Європи унікальну позицію на ринку біогазу. Ми наполягаємо на інноваціях і великих інвестиціях в цю область. Я впевнений, що через кілька вона стане великою галуззю промисловості », – сказав виконавчий директор Хуртігрутен Даніель Скьелдам.

Біогаз виходить з різних видів органічних відходів в процесі природного розкладання. В результаті їх переробки утворюється біогаз, з якого потім можна отримати енергію. «Наша головна мета – поліпшити і скоротити викиди», – додав Скьелдам.

Хуртігрутен – норвезький круїзний, поромний і вантажний оператор, заснований в 1893 році. Компанія відправляє туристів по фіордах, а також в Арктику, Шпіцберген і Гренландію.

8 жовтня ООН опублікував нову доповідь про зміну клімату. У ньому експерти повідомляють, що у нас є всього 12 років на те, щоб попередити наслідки глобального потепління. Для цього, в тому числі, до 2050 року необхідно скоротити викиди вуглекислого газу в атмосферу до нуля.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *