Понеділок, Червень 24, 2019
Головна > Всі новини > В світі > Українська компанія відкриє в Литві виробництво корму для котів і собак

Українська компанія відкриє в Литві виробництво корму для котів і собак

Український виробник кормів для домашніх тварин “Кормотех” побудує ще один завод. Нове підприємство буде розташоване не в Україні, а в Литві

Українська компанія “Кормотех” (Львів) планує в 2019 році відкрити в Литві завод з виробництва вологого корму для кішок і собак. Нове підприємство з’явиться в Вільної економічної зони Кедайняй. Обсяг інвестицій в обладнання складе не менше 6 млн євро. Штат підприємства – близько 70 осіб.

У повідомленні компанії наголошується, що завод буде оснащений датським і німецьким обладнанням і максимально автоматизований. Налагодження технології відбуватиметься під керівництвом українських експертів “Кормотех”, американських консультантів і литовського проектанта. Планова потужність об’єкта – 20 тис. Тонн в рік.

“Цей крок компанія реалізує в рамках подальшої експансії на світовому ринку. Зокрема, ми плануємо приростати на європейських, скандинавських та ринках Америки. Виготовляти продукт будемо під власними брендами і під private label”, – цитується в повідомленні компанії Ростислав Вовк, CEO “Кормотех “.

Вибір Литви для розміщення нового підприємства обумовлений вигідним географічним положенням і умовами ведення бізнесу, зокрема, податковими пільгами на 10 років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *