Середа, Січень 22, 2020
Головна > Всі новини > Політика > США передадуть Україні ще два катери типу Island

США передадуть Україні ще два катери типу Island

Командувач Об’єднаних збройних сил НАТО в Європі генерал Кертіс Скапаротті заявив про плани передати Військово-морським силам України ще два катери типу Island, повідомляє “Український мілітарний портал”.

США планують передати Військово-морським силам України ще два патрульно-сторожові катери типу Island, заявив командувач Об’єднаних збройних сил НАТО в Європі генерал Кертіс Скапаротті на слуханнях у комітеті з оборони Палати представників Конгресу США, повідомляє “Український мілітарний портал”.

“Ми працювали і продовжимо працювати на морському напрямку з їхніми (України – “ГОРДОН”) військово-морськими силами. У нас із ними хороші стосунки. І зараз є збільшення у фінансуванні, яке ми запросили у Конгресу для передачі Києву морських засобів, перш за все двох кораблів –патрульних катерів класу Island, щоб почати поповнювати їхні військово-морські сили”, – заявив Скапаротті.

Слова Скапаротті про ймовірне передання Україні ще двох катерів підтверджують джерела у ВМСУ, зазначає портал. Водночас ідеться не тільки про передання кораблів, а й про надання в розпорядження ВМСУ інших морських коштів.

Слухання у комітеті з оборони Палати представників Конгресу США за участю генерала Кертіса Скапаротті відбулися 13 березня 2019 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *