Головна > Всі новини > Перша перемога в Лізі Європи. «Олександрія» в нервовому матчі пройшла «Астру»

Перша перемога в Лізі Європи. «Олександрія» в нервовому матчі пройшла «Астру»

Перемога з рахунком 1: 0 в домашньому матчі проти «Астри» вивела «Олександрію» в раунд плей-офф кваліфікації Ліги Європи.
Команда Володимира Шарана здорово розпочала поєдинок і імена кілька хороших передумов для взяття воріт суперника, однак це вдалося їм лише на 42 хвилині зустрічі. Старенький обікрав захисника «Астри» в штрафному майданчику румунів, і Польчак сфолив на українця. В результаті, арбітр вказав на 11-метрову позначку, а Запорожан впевнене реалізував пенальті. До кінця першого тайму «Олександрія» мала ще один убивчий момент, але Грицук не зумів реалізувати вихід один на один з голкіпером.

Другий тайм команда Шарана також почала активно і продовжила створювати гостроту біля воріт Ілієва. «Астра» все ж вирівняла гру і якби не два чудових сейви Паньківа, зуміла б забити, але рахунок матчу так і не змінився.

Таким чином, «Олександрія» вперше в своїй історії зуміла виграти матч Ліги Європи і зіграє в плей-офф кваліфікації Ліги Європи.