Вівторок, Лютий 19, 2019
Головна > Всі новини > Хмарний Майнінг. Заробіток на криптовалютах

Хмарний Майнінг. Заробіток на криптовалютах

Тепер не потрібно купувати дороге обладнання!

Хмарний Майнінг надає унікальний варіант з низьким порогом входження, мінімальним ризиком і витратами, пов’язаних з підтримкою і обслуговуванням Майнінг-обладнання. Через комплексного характеру Майнінг-процесу, а також залежно від багатьох змінних факторів (наприклад, складність видобутку біткоіни, курс криптовалюта і т.д.), складно точно передбачити розмір виплат, але Hashflare прагне досягти щорічного ROI в розмірі 200% для наших клієнтів.

Сloud-Майнінг (віддалений, хмарний Майнінг) – це віддалене використання обчислювальних потужностей для видобутку криптовалюта (наприклад Bitcoin і Litecoin). Ця модель Майнінг з’явилася завдяки тому, що зростання цін на біткоіни викликав значне підвищення складності, що зробило Майнінг в домашніх умовах невигідним для Майнінг-ентузіастів.

Сloud-Майнінг дає користувачам унікальну можливість почати видобуток криптовалюта без капітальних вкладень і глибоких технічних знань. Незважаючи на простоту даної моделі, варто уточнити пару тонкощів і нюансів. Зокрема, зазначити, що існує два варіанти Сloud-Майнінг.

Почни заробляти на криптовалютах прямо зараз!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *