Вівторок, Червень 25, 2019
Головна > Всі новини > Суспільство > “Ми фактично відроджуємо метро в столиці”. Кличко заявив про початок будівництва гілки на Виноградар

“Ми фактично відроджуємо метро в столиці”. Кличко заявив про початок будівництва гілки на Виноградар

Київська влада виділила 1,1 млрд грн на будівництво метро на Виноградар, заявив мер столиці Віталій Кличко.

Столична влада починає будівництво метро на Виноградар. Про це 20 листопада під час засідання Київради заявив мер Києва Віталій Кличко, повідомляє “Укрінформ”.

“Ми повертаємо відповідно до рішення Київради 1,1 млрд грн на будівництво метро на Виноградар. Тендер відбувся, договір вже підписаний. Ми фактично відроджуємо метро в столиці”, – сказав він.

За словами мера, на сьогоднішньому засіданні Київрада планує скорегувати бюджет столиці на 2018 рік, щоб перерозподілити витрати на важливі напрямки. Також столичні депутати обговорять питання закупівлі нового громадського транспорту, спецтехніки для прибирання міста.

11 липня Київська міськдержадміністрація затвердила проект будівництва метро на Виноградар. Спочатку з місцевого бюджету планували виділити 6,3 млрд грн. У київському метро з’являться станції “Проспект Правди” і “Мостицька”.

6 вересня стало відомо, що компанія “Київський метрополітен” скасувала тендер на строітельстволініі метро на Виноградар, оскільки тільки один учасник тендеру – компанія “Інтербудтонель” – подав документи без порушень.

11 вересня був оголошений повторний тендер. Очікувана вартість робіт – 5,993 млрд грн, термін виконання – до 36 місяців. У тендері брали участь дві компанії – “Інтербудмонтаж” і “Київметробуд”, який запропонував найнижчу вартість будівництва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *